0

ספירולינה לעייפות כרונית – טיפול טבעי להעלאת האנרגיה בגוף

 ספירולינה נגד עייפות - על מה ולמה? לא מעט אנשים סובלים מעייפות כרונית.

מעניין לגלות שדווקא אנשים צעירים בגילאים 25-45, שאמורים להיות במלוא המרץ, מוצאים את עצמם (ואת עצמן) מתמודדים עם תשישות, לאות ועייפות כרונית שמלווה אותם לאורך היום, בייחוד כשהם לא צורכים מזונות חיוניים כמו ספירולינה לעייפות.
 

הסיבות לעייפות כרונית שונות ומגוונות:

 
  • שינה לקויה ולא מספקת או הפרעות שינה
  • תזונה לא מתאימה – חסרה או עודפת
  • הרגלי חיים לא נכונים – חלוקת זמן כושלת
  • חוסר איזון בין תנועה ופעילות לבין עבודה או רביצה מול המסך
  • חוסר ברכיבים חיוניים כגון ברזל (אנמיה) או בי12 (B12)
  • שילוב של הנ"ל ועוד סיבות רבות
  • לחץ, מתח וחרדה
  • חוסר איזון הורמונלי
 
רשימה חלקית אך שכיחה זו עלולה להדליק נורה אדומה להרבה מאוד, שלא לומר ליותר מדי אנשים, שכן אחוזים גבוהים באוכלוסיה סובלים משילוב של כמה מהסעיפים הללו, כך שאין פלא שעייפות כרונית היא ממש מכת מדינה.
 

ספירולינה נגד עייפות: למה ספירולינה עוזרת לעייפות כרונית?

 
ישנה תופעה שנקראת "מעגל הקסם" (או מעגל הסבל ועוד שמות אחרים ומגוונים). מה זה אומר? אדם עייף יתקשה להירדם, בגלל חוסר השקט שעייפות גדולה יוצרת. ואז הוא יישן פחות.

למחרת הוא יהיה עייף עוד יותר, וכך מתחיל המעגל הנבזי של פגיעה בשינה וברמת האנרגיה וכתוצאה – פגיעה באיכות החיים.
 
כשמכניסים גורם "משבש" (Disruptive) ששובר את המעגל הזה, יש הזדמנות לריפוי מן השורש. (בשונה מתרופות כימיות מסוימות שמתפלות רק בתסמינים ועלולות להחמיר את הבעיה לטווח הרחוק) ספירולינה היא גורם שכזה, ואחד הטובים.

ספירולינה לעייפות בתור תוסף תזונה היא מצוינת! ספירולינה טרייה נספגת בקלות ובמהירות ומספקת לגוף מנת אנרגיה חזקה ומדויקת דרך מתן כמות ואיכות רכיבים תזונתיים עשירים.
 
כשנוטלים ספירולינה נגד עייפות על בסיסי יומיומי יוצרים מצב בו לגוף יש את כל מה שהוא צריך כדי לתפקד בצורה אופטימאלית בשעות העירות, וכך גם השינה נהיית טובה יותר, מה שאומר שכתמיכה למצבי עייפות כרונית, ספירולינה לעייפות היא הכיוון התזונתי הנכון.
 

עייפות כרונית באנמיה – נפוץ לא רק אצל טבעונים

 
כשמסתכלים על מדדי האנמיה בישראל ובעולם המערבי בכלל מתגלה תמונה עגומה למדי. הרבה אנשים, ובעיקר נשים, בכל הגילאים, מכל הרמות הסוציו אקונומיות – סובלים מאנמיה.

הנפוצות מבין סוגי האנמיה הן חוסר בברזל וחוסר בוויטמין B12 – שני חומרים שמשפיעים באופן ישיר על משק האנרגיה בגוף.
 
כמעט תמיד, אנמיה שווה עייפות, ואנמיה כרונית שווה עייפות כרונית. תסמונת העייפות הכרונית, תופעה מוכרת אך לא לגמרי ברורה בעולם הרפואה, נשענת לעיתים קרובות מאוד על חוסרים מסוג זה.

כאשר פונים לספירולינה כטיפול בעייפות כרונית פונים למקור עשיר לא רק בברזל שנושא את החמצן לתאים בכדי ליצור אנרגיה, ולא רק ב B12 שמעורב בייצור האנרגיה בגוף, אלא שספירולינה לעייפות מכילה ברשימה גדולה וחשובה של חומרים שכמעט כולם משפיעים באופן ישיר או עקיף על משק האנרגיה ועל רמת הערנות והחיוניות שלכם.

אולי יעניין אתכם גם:
יתרונות של ספירולינה
מארזי ספירולינה
עלות ספירולינה
 
 
הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 
ספירולינה נגד עייפות

עייפות כרונית והקשר לספירולינה

x

#{title}

#{text}

#{price}