0

כורכום ג'ינגר- שילוב מנצח 
 

כורכום וג'ינג'ר הם שני תבלינים נפוצים בבישול וברפואה מסורתיים. הכורכום, תבלין צהוב-כתום בוהק, מופק משורש צמח הכורכום ונעשה בו שימוש נפוץ במטבח ההודי והמזרח תיכוני. הוא ידוע גם בתכונות האנטי דלקתיות ונוגדי החמצון שלו. ג'ינג'ר, צמח רב שנתי, הוא מרכיב נפוץ במטבח האסייתי וההודי. הג'ינגר שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לבחילות, כאבים ודלקות. גם כורכום וגם ג'ינג'ר ידועים בתכונות האנטי דלקתיות נוגדות חמצון שלהם, שהופכות אותם לשילוב עוצמתי בשימוש יחד.

במאמר זה נמנה את היתרונות של שילוב שני התבלינים הללו וכיצד הם יכולים לתמוך בבריאות וברווחה הכללית.
 

יתרונות של שילוב כורכום וג'ינגר

 


תפקוד מוחי משופר 


כורכום מכיל תרכובת הנקראת כורכומין, אשר הוכחה כבעלת השפעות נוירו-פרוטקטיביות ועשויה לעזור לשפר את תפקוד המוח ולמנוע ירידה קוגניטיבית הקשורה לגיל. מחקרים מצאו שכורכומין יכול להגביר את רמות הגורם הנוירוטרופי שמקורו במוח, חלבון הממלא תפקיד מכריע בצמיחה והישרדות של תאי מוח. כמו כן, נמצא כי הוא מפחית את רמות החלבון עמילואיד-בטא אשר תורם עיקרי להתפתחות מחלת אלצהיימר. ג'ינג'ר הוכח גם כבעל יתרונות פוטנציאליים לתפקוד המוח. מחקרים מצאו שג'ינג'ר יכול לשפר את הזיכרון והתפקוד הקוגניטיבי, ועשוי גם להיות בעל השפעה מגנה מפני ירידה קוגניטיבית הקשורה לגיל. 
 

שיפור בריאות הלב


כורכום מכיל תרכובת בשם כורכומין, אשר הוכחה כבעלת תכונות אנטי דלקתיות נוגדות חמצון העשויות לסייע בהגנה על הלב. מחקרים מצאו שכורכומין יכול להוריד את רמות הכולסטרול ולהפחית את הסיכון למחלות לב. כמו כן, נמצא כי הוא משפר את תפקוד האנדותל, השכבה הדקה של תאים המצפים את כלי הדם וממלאים תפקיד מכריע בוויסות זרימת הדם ומניעת קרישי דם. לג'ינג'ר יש גם יתרונות פוטנציאליים לבריאות הלב. מחקרים מצאו שג'ינג'ר יכול להוריד את לחץ הדם, לשפר את זרימת הדם ולהפחית את הסיכון למחלות לב. חשוב לציין כי תבלינים אלו אינם אמורים להחליף תרופות או ייעוץ רפואי, הם יכולים לשמש כהשלמה לאורח חיים בריא.
 

אנטי דלקתי


כורכום מכיל תרכובת בשם כורכומין, אשר הוכחה כבעלת השפעות אנטי דלקתיות חזקות. כורכומין פועל על ידי עיכוב פעילותם של אנזימים ומולקולות מסוימות התורמות לדלקת בגוף. זה יכול גם לעזור להפחית רמות סמנים דלקתיים בדם. לג'ינג'ר יש גם תכונות אנטי דלקתיות. הוא מכיל תרכובת בשם ג'ינג'רול, אשר הוכח כמעכבת את פעילותם של אנזימים ומולקולות התורמות לדלקת בגוף. התכונות האנטי-דלקתיות של כורכום וג'ינג'ר הופכות אותם לחלופה טבעית לתרופות כאב ללא מרשם למצבי דלקת שונים. חשוב לציין שאין להשתמש בהם כדי להחליף טיפול רפואי קונבנציונלי במצבים חמורים. מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש בהם כתרופה טבעית לכל מצב.

אנו בלייב ספירולינה מאמינים בכוחו של הטבע לקדם בריאות ורווחה מיטביים. אנו מציעים תערובת ייחודית של כורכום ג'ינג'ר, שניים מהתבלינים האנטי דלקתיים ונוגדי חמצון הטבעיים החזקים בעולם. נוסחת הג'ינג'ר- כורכום שלנו עשויה בקפידה תוך שימוש במרכיבים האיכותיים ביותר כדי לספק תועלת מירבית. נסו אותה ותחוו בעצמכם. תאמינו לנו, אתם תאהבו את הטעם ואת התוצאות!


 

אם הגעתם עד לכאן....

הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 


הרשמה מהירה:
כורכום ג'ינגר- שילוב מנצח

כורכום ג'ינגר- שילוב מנצח

x

#{title}

#{text}

#{price}