0

ספירולינה מחיר - בריאות בהישג יד

מחפשים לקנות ספירולינה? מחיר שפוי לבריאות שלכם!

אחת הצרות הגדולות של החיים המודרניים היא הניתוק של רבים מהגוף שלהם. נכון, המונים רשומים למועדוני כושר וספורט, רוכבים, צועדים, עושים ג'וגינג, שוחים, אפילו עושים יוגה, אבל עד כמה אנחנו מחוברים לגוף ברמת התזונה הנכונה והשמירה על הבריאות?
אצת ספירולינה במחיר של לייב-ספירולינה היא המתנה השווה ביותר שתוכלו לתת לעצמכם (או לאהובים עליכם), כדי להשלים את מערך הבריאות שלכם. מחיר הספירולינה הטריה והמיובשת שלנו מאפשר לכל אחד ואחת להקפיץ את רמת הבריאות ואיכות החיים ולחסוך הון עתק בהוצאות רפואיות עתידיות.

"מה הקשר בין מחיר ספירולינה לבין הוצאות הבריאות שלי?"
הרפואה המשלימה, ובכלל בעולם המודעות העצמית, ידוע כי מוטב למנוע מחלה מאשר לטפל בה לאחר שהיא התפרצה. היגיון פשוט, אך משום מה רעיון שנדחק לפינה ונדרס על-ידי אורח החיים המודרני. לימודים, קריירה, זוגיות, כסף ועוד רשימה ארוכה של "ערכים לא-תזונתיים" יוצרים הרבה סטרס, שהוא, כפי שידוע כבר גם ברפואה המערביתבסיס להרבה מאוד בעיות בריאות.

ל"ד גבוה, סוכרת, מיגרנות, מעי רגיז, קרוהן, קוליטיס, עצירות כרונית, הפרעות שינה, דיכאון, והרשימה ממשיכה ומתארכת, כל אלו הן תופעות לוואי של אורח חיים מהיר ועצבני, בו גם אם היינו רוצים לתת לגוף את כל ערכי התזונה שהוא צריך, פשוט לא היינו מספיקים, ויותר מזה – אם היינו מספיקים, הגוף לא היה במצב לספוג אותם!
הרשימה הנ"ל, אגב, נמצאת גם תחת הקריטריונים של בעיות בריאותיות שספירולינה יכולה להקל עליהן, ויש סוברים אף למנוע.
מחיר הספירולינה הנמוך נועד לאפשר לכל מי שרוצה לצרוך את האצה הכחולה-ירוקה הזו הזדמנות למנוע חולי, לתמוך בבריאות בעודה שם, וכך לחסוך הפסד ימי עבודה על מחלות וביקורי רופא, ירידה בתפוקה עקב מחלות כרוניות שפוגעות בתפקוד, ובכלל – לייצר עלייה משמעותית ביכולת של מערכת החיסון.

אז כמה עולה ספירולינה קפואה?

מחיר הספירולינה ירד והתאזן בשנים האחרונות, בעיקר בזכות הביקוש הגבוה ברחבי העולם, שבמקום להוביל לעליית מחירים, הוביל לעלייה בגידול ובתפוקה, במקביל לעליה באיכות הזנים. הסיבה היא ככל הנראה שאנשי הספירולינה ידועים בכמויות האנרגיה הרבות שלהם ובריכוז הרב שלהם, תופעות לוואי של האצה הכחולה-ירוקה, ומכאן שהם לא מסוג האנשים שינוחו על שמריהם.
לחצו כאן למחירון ספירולינה – מחירון עדכני הכולל את מגוון מוצרי הספירולינה שלנו. במלאי תמצאו ספירולינה טרייה וקפואה (אידיאלית לשייק בריאות!), ספירולינה בצורת קראנצ' שעברה ייבוש טבעי בסטנדרט של RAW FOOD (מזון נא), ועוד מגוון מוצרי בריאות שיהפכו גם אתכם לאנשי ספירולינה – חזקים, ערניים, מרוכזים, שמחים, ומלאים באנרגיה וחיוניות.
 
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}