0

האם ספירולינה מתאימה למחלות אוטואימוניות? 

ספירולינה הפכה לכוכבת בתחום תוספי התזונה בשנים האחרונות - סגולותיה התזונתיים מפתיעים בכל פעם מחדש וההשפעה שלה על המערכות השונות בגוף מעודדת את הצרכנים להשתמש בספירולינה ולשלב אותה בתזונה היומית על מנת להפיק ממנה את מירב התועלת. 

מחקרים מוכיחים כי הספירולינה עשויה למנוע מחלות וזיהומים ואף יותר מכך היא עשויה לסייע בריפוי מחלות אוטואימוניות!
 

מה היא ספירולינה?

ספירולינה היא סוג של אצת ים כחולה אשר גדלה באופן טבעי באגמים, באוקיינוסים ומתפתחת בעיקר באקלים סובטרופי.

נוסף על כך, את הספירולינה ניתן לגדל באופן מכוון גם שלא בתוך אגם או מקור מים טבעי, כפי שמיוצרת הספירולינה בישראל - בתוך מיכלים שקופים בזווית מתאימה לגידול הספירולינה.

סגולותיה הייחודים של הספירולינה מורכבים מהקוקטייל התזונתי הייחודי שלה.

הספירולינה עשירה בחלבון, ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, והיא אף משמשת במקרים רבים כתוסף תזונה המשמש להגברת אנרגיה לקדם ירידה במשקל ולתמוך בבריאות הכללית.

האופן בו צורכים את הספירולינה הוא אחרי תהליך של עיבוד. בצורה של תוספי תזונה או כתוסף המעשיר משקאות בריאות כמו שייקים וכדומה. 
 

האם הספירולינה יכולה לרפא או להשתיק מחלות אוטואימוניות?

הספירולינה נחקרת כל העת, אודות לרכיבים המיוחדים הקיימים בה.

מחקרים מדעיים המדווחים על כך שספירולינה הינה בעלת תכונות אנטי דלקתיות ייחודיות המשלבות, מניעה וריפוי של תופעות דלקתיות ולכן היא עשויה להיות חלק מטיפול במחלות אוטואימוניות. 

התחום נחקר בעבר ואף בהווה במטרה לשלב אותו בתזונה של חולים במחלות אוטואימוניות מסוימות ואולי אף לשלב את זה כחלק מתכנית הטיפול הבסיסית בחולים.
 

יתרונות בריאותיים נוספים של הספירולינה

ספירולינה ניחנה ביתרונות בריאותיים רבים והפכה ללהיט של תוסף תזונה אצל שוחרי הרפואה הטבעית ולא רק...
 

  • הספירולינה עשירה ברכיבים תזונתיים – אצת הספירולינה עשירה בחלבון, ויטמינים ומינרלים, ביניהם כלולים ויטמין B1, ברזל וסידן.
  • הספירולינה מסייעת בהורדת רמת הכולסטרול – מחקרים מוכיחים כי ספירולינה מאזנת את רמת הכולסטרול בדם ובכך מקדמת הגנה בפני מחלות לב ומחלות נוספות שעשויות להתפתח בעקבות חוסר איזון ברמת הכולסטרול.
  • חיזוק המערכת החיסונית באמצעות ספירולינה - הוכח כי ספירולינה מקדמת ייצור של נוגדנים ותאי דם לבנים, המסייעים בחיזוק המערכת החיסונית.
  • ספירולינה כהגנה מפני התפתחות של זיהומים – נוגדי החמצון הקיימים בספירולינה וכן תרכובות אנטי דלקתיות נוספות עשויות לסייע בריפוי דלקות בשלבים מתחילים או מתקדמים. 
  • איזון הסוכר בדם באמצעות ספירולינה  - מחקרים מסוימים מצביעים על כך שספירולינה עשויה לסייע בשיפור הרגישות לאינסולין והורדת רמות הסוכר בדם.


ניתן ליהנות מהמזונות השונים המועשרים בספירולינה בהתאמה לטעם האישי.

יש לציין כי כמו כל מוצר על מנת להפיק את המיטב חשוב לצרוך ספירולינה אצל המומחים בתחום על מנת לקבל את המוצר הטוב ביותר ולהפיק את התועלת המיטבית מהתכונות הייחודיות של הספירולינה. 
 


אם הגעתם עד לכאן....

הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 


הרשמה מהירה:
האם ספירולינה מתאימה למחלות אוטואימוניות?

האם ספירולינה מתאימה למחלות אוטואימוניות?

x

#{title}

#{text}

#{price}