0

מתכון בטוח: שייקים ירוקים להרזיה!
 

רק לפני כמה שנים, היה צורך להציג בפניכם את הספירולינה. כיום, היא נמצאת פשוט בכל מקום: מובילי דעת קהל משתפים תמונות עם שייק ספירולינה, בעיתונות המודפסת ובטלוויזיה מתפרסמות כתבות אודותיה, דוכני המשקאות ואפילו מסעדות מציעים שייקים ירוקים להרזיה מבוססי ספירולינה, וגם רופאים ודיאטנים מתראיינים בנושא האצה שצברה לעצמה קהל אוהד.
 

בזכות יתרונותיה הבריאותיים, הפכה הספירולינה מטרנד למוצר שרבים צורכים באופן קבוע כחלק מתפריט מאוזן ובריא. בשונה מטרנדים שנעלמים כשם שהם מופיעים, הספירולינה הצליחה לבסס את מעמדה וכיום הביקוש לה – גבוה.
 

אי אפשר לדבר על ספירולינה מבלי לדבר על שייקים ירוקים להרזיה של ספירולינה. יותר ויותר אנשים בוחרים לצרוך אותה, כאשר המוטיבציה שלהם היא להשיל קילוגרמים עודפים ולהתחטב. רגע לפני שגם אתם שותים את השייק הירוק הבא שלכם לרוויה ולבריאות, דעו איך ראוי ומומלץ להשתמש בספירולינה לטובת הרזייה.
 

ירידה במשקל עם שייקים ירוקים להרזיה – איך עושים את זה?

 

ירידה במשקל צריכה להתבצע באופן הדרגתי, מאוזן ובריא. הספירולינה לא מתיימרת להיות משקה פלא או שיטת קסם ואת זה חשוב להבין כבר עכשיו. הספירולינה אינה מקצרת את הדרך, אלא שהיא חלק מהדרך! שייקים ירוקים להרזיה וצריכת ספירולינה קפואה, לא מחליפים אורח חיים בריא הנשען על פעילות גופנית מתונה ותפריט מאוזן ועשיר.
 

הספירולינה תומכת את תהליך הירידה הטבעי והמאוזן שלכם, ולא מחליפה אותו.

שייקים ירוקים להרזיה

 

"הספירולינה תוכל לסייע לי לרדת במשקל?"

 

ירידה במשקל מותנית בכמה דברים:

 
  • תדירות הפעילות הגופנית שלכם
  • התאמת תפריט התזונה לאורח חייכם ומשקל גופכם
  • סוד הקסם – התמדה!

ואיך הספירולינה יכולה לסייע לכם? עם צריכת שייקים ירוקים להרזיה מבוססי ספירולינה, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות בריאותיים המשפיעים גם על הירידה במשקל. לפניכם, כמה דברים שתשמחו לדעת על הספירולינה:

  • באצה בין 60-70 אחוזים של חלבון! כידוע, תפריטי הדיאטה ואורח החיים הבריא, מבוססים על כמות גבוהה של חלבונים ביחס לפחמימות והשומנים. בנוסף, ישנו קשר ישיר בין צריכה של חלבון איכותי ובין שיקום ובניית שרירים (לאחר אימוני כוח שמטרתם חיטוב).
  • הספירולינה עשירה בויטמינים, מינרלים, אנזימים וסיבים תזונתיים המסייעים במניעת ספיגת שומן, תורמים לתהליך העיכול ומאיצים את חילוף החומרים.
  • אחד מיתרונותיה הנוספים של הספירולינה הוא שהיא בעלת תכונות המעודדות הפחתת שומנים בדם. רמת הכולסטרול הרע (LDL) ורמת הטריגליצרידים יורדות ורמת הכולסטרול הטוב (HDL) עולה. כך תהליך גיוס שומן טוב מוגבר ושומן טוב הוא, כידוע, חשוב מאוד לתהליכי הרזיה וחיטוב.
  • בנוסף, שתיית שייקים ירוקים להרזיה המבוססים ספירולינה, מסייעת בדיכוי התיאבון. חשוב להדגיש כי אין להחליף את הארוחות הקבועות והמסודרות בשתיית שייקים. דיכוי התיאבון אמור לסייע לכם עם המלחמה בנשנושים, הצורך במתוק או אכילה שלא בשעות הארוחות הקבועות והמסודרות.
  •  

"אני מעוניין לנסות! כמה תעלה לי ספירולינה?"

 

כאן באתר שלנו, תוכלו להתרשם ממגוון המארזים שאנו מציעים לכם! הספירולינה מגיעה קפואה (ספירולינה טרייה שהוקפאה), ובאמצעותה תוכלו להכין מגוון שייקים בריאים ומזינים. המחירים מתחילים החל מ- 58 שקלים ל-12 יחידות של ספירולינה, ומגיעים עד ל-324 שקלים לאריזה מוגדלת של 96 יחידות.

לפרטים נוספים והזמנות, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 050-8462485

אם הגעתם עד לכאן....

הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 


הרשמה מהירה:
שייקים ירוקים להרזיה

שייקים ירוקים להרזיה

x

#{title}

#{text}

#{price}