0

ספירולינה למראה עור צעיר וזוהר, שיער בריא וציפורניים חזקות


מראה עור צעיר  וזוהר

לספירולינה ריכוז גבוה מאוד של בטא קרוטן, שהוא הוכח כמגן על העור מפני קרינת UV מזיקה, ובנוסף ישמור על עור בריא וצעיר למראה. בספירולינה יש, פי 25 בטא קרוטן יותר מאשר גזר. ריכוז גבוה של חומצת גמא לינולנית, חומצת שומן בלתי רוויה הידוע כמסייעת בשמירה על העור שלך מפני יובש וסדקים, ומקנה לו אלסטיות. (עוזרת גם במקרים של כאבי פרקים) חומצת גמא לינולנית גם מסייעת לגוף להילחם בדלקת. והיא הוכחה כמסייעת להילחם בהפרעות עור כמו אקזמה. ריכוז גבוהה של אבץ בעל היכולת שלו להקטין את היווצרותם של רדיקלים חופשיים מזיקים שפוגעים בעור ומובילים להזדקנות מוקדמת. אבץ ידוע גם כמטפל ומונע אקנה. לספירולינה יש גם הרבה ויטמין E. (יותר מאשר נבט חיטה טהורה) ויטמין E מסייע לגוף שלך לאזן נוגדי חמצון ורדיקלים חופשיים. עוזר להפחית רדיקלים חופשיים שפוגעים בעור ויוצרים קמטים.

נזקי השמש לעור

כאמור – כמויות הריכוז הגבוהה של בטא קרוטן, מגנה על העור מפני קרני UV. כאשר את יוצאת החוצה לשמש הקיץ הישראלי, את מקבלת יותר מסתם שיזוף! קרני השמש גורמות לשחרור רדיקלים חופשיים שיכולים לגרום לעור שלך לקמטים, לשקוע ולפתח כתמי צבע. גומים אחרים לרדיקלים חופשיים כוללים זיהום אוויר אם את גרה בעיר ותזונה ירודה. "ספירולינה עשירה בפיטו נוטריאנטים וקרוטנואידים, נוגדי חמצון חשובים שיכולים לעזור להגן על העור והגוף שלך מכל הרדיקלים חופשיים. מכיוון שהיא מגבירה את חילוף החומרים של העור, היא מנטרלת רדיקלים חופשיים ורעלים אחרים הגורמים לסימנים מוקדמים של הזדקנות. בנוסף - עם תכולה גבוהה של ויטמין A, ויטמין B, וויטמין E, ספירולינה יכולה לשפר את העור השקוע והעייף למראה, משאירה עור צעיר יותר וקורן. ויטמינים אלה גם מונעים התפשטות רדיקלית חופשית, כלומר: עוצרים הזדקנות מוקדמת.

מחסלת קווים דקים, קמטים ומעגלים כהים סביב העיניים

ספירולינה מסייעת לייפות את העור על ידי הפחתת קווי קמטים עדינים, משפרת את גמישות העור ומקנה לו מראה זוהר. ספירולינה מחזקת את המערכת החיסונית של הגוף, ולכן מחזקת את העור. תהליך ניקוי הרעלים של הספירולינה על הגוף יכולה לעזור לחסל מעגלים כהים וצללים אחרים סביב העיניים ובאזורים אחרים בפנים. היא יכולה גם לשפר את היובש הכללי ואת הגירוי בעיניים ובעור סביב העיניים.

נלחמת באקנה 
יש ראיות כי ספירולינה יכולה לשפר אקנה על ידי עזרה בחיסול ״חיידקים״ על פני שטח העור אשר אחראיים לאקנה

שיער בריא וחזק
 תכולת החלבון הגבוהה של הספירולינה תורמת לחוזק השיער ויכולה לצמצם את השבירה שלו. חוסרים בברזל ידועים בגרימת נשירת שיער. ריכוז הברזל הגבוה בספירולינה מעמידה אותה גבוה מעל מזונות אחרים. פי 58 יותר ברזל מהתרד של פופאי. כן מה ששמעת! אבץ הוא גם מינרל חשוב כשמדובר בשמירה על השיער ראשך. אבץ משחק תפקיד חשוב בסינתזת החלבון, ואם יש מחסור בו החלבונים של זקיק השיער יכולים למעשה להדלדל ולגרום לנשירת שיער. למזלך, אם את\ה צורכ\ת ספירולינה, את\ה מקבל\ת מנה טובה מאוד של אבץ. בנוסף, ישנם ויטמינים המקדמים שיער בריא. הבולט ביותר מהם לבריאות השיער הוא ויטמין E. ויטמין E משפר את זרימת הדם. זרימת דם טובה מזינה את זקיקי השיער. לויטמין E יש יתרונות בריאותיים רבים ומשתמשים בו המון במוצרי קוסמטיקה לשיעור בכדי למנוע נשירה או לעורר צמיחה מחודשת של השיער. נוגדי החמצון שבספירולינה מגנים על השיער שלך מפני איבוד הפיגמנט והאפרה שלו.

ציפורניים חזקות
החומרים המזינים המעודדים שיער בריא מעודדים גם ציפורניים בריאות. ויטמינים B ו- E תורמים לשיפור בריאות הציפורן. ויטמין E מגביר את זרימת הדם לעידוד צמיחת הציפורן. לאבץ בספירולינה יש יכולת להקנות לציפורן שלך חוזק ויכולת צמיחה. ליקויים באבץ קשורים לציפורניים חלשות ומפוצלות. הברזל בספירולינה מסייע לשמור על הציפורניים שלך מפני שבירה. חוסר ברזל בגוף לרוב מופיע בצורת לציפורניים שבירות. בספירולינה יש ריכוז גבוה דיו של ברזל בכדי לתקן בעיה זו.
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}