0

ספירולינה לנשים בהריון ולאחר לידה

נשים בהיריון ולאחר לידה חייבות להקפיד על תזונה מלאה ובריאה. 

כל זה טוב ויפה, אבל לא תמיד יש להן את הכוח, האנרגיה והמשאבים לנקוט בפעולות הנחוצות על מנת לשמור על בריאותן. 

לכן נשים רבות בהיריון, וגם לאחר לידה, מחפשות אחר פתרונות יעילים שיהפכו את חייהם לקצת יותר קלים, תוך כדי שהם מאפשרים להם לשפר את הבריאות שלהן - כמו למשל ספירולינה בהריון.

ספירולינה היא אחת מהפתרונות היעילים האלה: אצה כחולה ירוקה, ובאמצעות תהליך פוטוסינתזה היא יכולה להמיר את האור שמגיע מהשמש לתרכובות אורגניות. זה, בין היתר, מה שהופך אותה למזון על.
 

מהם היתרונות של צריכת ספירולינה בזמן ההיריון?
 

 
  • ניקוי רעלים יעיל – מפני שספירלוינה גדושה בכלורופיל, צריכת ספירולינה בהריון ובדרך קבע מסייעת לגוף שלך להיפטר מכל הרעלים השונים שהצטברו בו לאורך הזמן, מה שמאפשר למערכת העיכול שלך לפעול בצורה יעילה יותר ולהיות זמינה יותר עבור התינוק שלך.
  • מניעת אנמיה ועייפות – במהלך תקופת ההיריון ובחודשים הראשונים לאחר הלידה, כל אישה חווה עייפות ברמות שהיא מעולם לא העלתה על דעתה. ספירולינה מסייעת בשיפור רמות ההמוגלובין בגוף, וכתוצאה מכך מפחיתה את הסיכויים לסבול מאנמיה ומעייפות כרונית.
  • תמיכה בתזונת העובר – ספירולינה מכילה כמויות גדולות של חלבון (60-75 אחוז), ולכן יש שמכנים אותה "בשר ירוק". החלבון שבספירולינה מעשיר את הרכיבים התזונתיים שהעובר מקבל ומסייע בצמיחתו, תוך כדי שהוא מסייע לאישה ההרה לחזק את עצמותיה.
  • הורדת לחץ דם – אחת מהבעיות הנפוצות של נשים בהיריון היא לחץ דם גבוה. ספירולינה בהריון מסייעת בהורדת לחץ דם, וזאת הודות להגדלת הייצור של החנקן החמצני אשר מסייע ביצירת תחושת רוגע ובהרחבת כלי הדם.


מהם היתרונות של צריכת ספירולינה לאחר הלידה?

 
  • שמירה על מערכת חיסון חזקה – לאחר תשעה חודשים של היריון, בו הגוף שלך עבר שינויים רבים משמעותיים, ולאחר הלידה עצמה (שכשלעצמה צורכת מהגוף משאבים רבים), חשוב שתעשי את כל מה שאת יכולה על מנת לחזק את מערכת החיסון שלך. צריכת ספירולינה תעניק לך כמויות גדולות של חלבונים, סידן ועוד אינספור ויטאמינים ומינראלים לחיזוק מערכת החיסון.
  • הקפדה על בריאות מיטבית – על מנת שתוכלי לתת לתינוק שלך את הטוב ביותר שאת יכולה להציע לו, חשוב שתהיי בבריאות מיטבית. ספירולינה מסייעת לנקות את הכבד ואת הדם מרעלים שנספגו בו לאורך השנים, מה שיאפשר לגוף שלך להפיק עבור התינוק שלך חלב בריא שמכיל את כל מה שהוא צריך על מנת לגדול בצורה מיטבית.
  • ירידה במשקל – נשים רבות רוצות לחזור למשקל שהיה להן לפני הלידה, ולעתים הן נוקטות בדיאטות מסוכנות שעלולות לגרום להן יותר נזק מאשר תועלת. שילוב של צריכת ספירולינה עם פעילות גופנית נכונה עבורך יאפשר לגוף שלך לשרוף שומן בקצב מהיר יותר מהרגיל. כך תוכלי לחזור לכושר ולמימדי הגוף הרצויים לך בצורה מאוזנת ובריאה.
     
אם הגעתם עד לכאן....

הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 


הרשמה מהירה:
ספירולינה לנשים בהריון

ספירולינה לנשים בהריון

x

#{title}

#{text}

#{price}