0

ספירולינה לילדים – בריא ובטוח לשימוש

כמו כל תוסף תזונה שאושר לשימוש בארץ ובעולם כולו, גם הספירולינה נחקרה היטב והשפעותיה על ילדים ברורות וחיוביות.

ילדים נמצאים בשלב הצמיחה בחייהם. הגוף של הילד עסוק בבנייה ענפה וחיזוק מערכות, צמיחה של שרירים ועצמות, התפתחות המוח ועוד, ומערכת העיכול רעבה לערכים תזונתיים ועובדת שעות נוספות.

מערכת העיכול שלנו היא מקור עיקרי וחיוני לא רק לאנרגיה בצורת קלוריות, אלא לחומרי הבניין הנחוצים להתפתחות התקינה של הילד.

ספירולינה לילדים חיונית לבריאות ילדיתכם. כשאנו נותנים לילד שלנו ספירולינה טרייה  אנו בעצם נותנים לגוף שלו חומרי בנייה באיכות גבוהה ובזמינות גבוהה, ותומכים בתהליכים הטבעיים שהגוף שלו עסוק בהם כך או כך.

ספירולינה לילדים - מעורבות הספירולינה בבריאות הילד שלך

הרבה מאוד מהמחלות והבעיות שילדים חווים בגילאים צעירים קשורות ישירות למערכת העיכול.

עצירות, שלשולים, קשיי ספיגה, אלרגיות למזון, גזים, קוליק ואחרים, לצד בעיות מורכבות ורגשיות שכוללות מעי רגיז, קרוהן קוליטיס ואחרות.

בכל המקרים הללו אנו רוצים להקל על מערכת העיכול, וזאת מבלי לפגום באיכות וכמות הנוטריינטים שהילד שלנו מקבל. זאת נעשה עם ספירולינה לילדים.

האצה הכחולה ירוקה ידועה בעולם תוספי התזונה והבריאות כמקור ייחודי לכמויות רבות של נוטריינטים ל-100 ג', לצד נגישות גבוהה של אותם חומרי בנייה חשובים – מה שאומר שקל לגוף לספוג אותם ולקבל את מה שהוא צריך, במינימום מאמץ.

הגוף שלנו שואף להומיאוסטזיס, מצב של איזון. כדי לתמוך בתהליך הריפוי הטבעי של הגוף והניסיון של הגוף לסלק פתוגנים ולייצר מצב של איזון, יש להקל על עבודת מערכת העיכול.

הרבה מאוד מהאנרגיה שאנו מייצרים משמשת גם לתהליך העיכול עצמו, והדבר מורגש מאוד בזמן חולי, בו יש צורך עודף באנרגיה ולרוב חווים עייפות ותשישות. שחרור מערכת העיכול מעבודתה הקשה.

שימוש בספירולינה לילדים, מאפשר לגוף למנף את האנרגיה הזו למקומות החשובים, ללא בזבוז, לעבר החלמה מהירה יותר.

בריאות הגוף ובריאות המוח

מחקר שנעשה בסנגל* בדק את השפעת הספירולינה על היכולות האקדמיות של ילדים בבית-ספר.

גם בכמות מזערית של 2 גרם ספירולינה יבשה נצפה בתוך חודשיים שיפור ניכר ביכולת הלמידה של ילדים אלו.

ספירולינה לילדים של לייב ספירולינה, היא טריה ומגיעה במנות של 20 גרם , אז תארו לכם את ההשפעה שלהן.

מחקרים אחרים מראים על השיפור הניכר במצבם הכללי והבריאותי של ילדים המקבלים תוסף ספירולינה באופן סדיר, כמו מחקר זה

** שהראה כי תוך 30 יום בלבד כבר ניתן היה לראות שיפור ביחס גובה-משקל וגיל-משקל והפרש ברור בין קבוצת הספירולינה לקבוצת הביקורת בילדים בני 6 חודשים ועד 60 חודשים, מה שהיה צפוי מאחר והמדדים החלו להראות תנודה זו כבר ביום ה-15 לקבלת הספירולינה, וזה בכמות של 10 גרם בלבד, ולא עם ספירולינה טרייה ואיכותית כמו של לייב ספירולינה.
 
* מחקר - Contribution of supplementation by spirulina to the performance of school children in an introductory course in Dakar (Senegal)
קישור https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19863020
** Spirulina Supplements Improved the Nutritional Status of Undernourished Children Quickly and Significantly: Experience from Kisantu, the Democratic Republic of the Congo
קישור https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5061973/
ספירולינה לילדים

ספירולינה לילדים

x

#{title}

#{text}

#{price}