0

ספירולינה נגד סרטן?

אתם שותים אותה בשייק הירוק בכל בוקר ומכניסים אותה אל הטחינה שלכם: הספירולינה. אולי לפני כמה שנים היה צריך להציג בפניכם את האצה, אך כיום שמה הולך לפניה! יתרונותיה הבריאותיים הובילו רבים לשלבה על בסיס קבוע בתפריט היומי. אחד מהיתרונות המזוהים איתה ביותר? שמירה על חוזקה של המערכת החיסונית. מסיבה זו, רבים לא יכולים שלא לתהות אם הספירולינה, שתורמת לשמירה על המערכת החיסונית, יעילה גם כ"טיפול מניעה" כנגד מחלת הסרטן?

מחשבות ושאלות אלו המבליחות לראשיהם של צורכי הספירולינה, לא ממש מפתיעות. המגמה הרווחת כיום היא להיצמד לכל מה שטבעי, ולהימנע ככל הניתן מכל מה שלא. כמו כן, עדיף תמיד להשקיע משאבים במניעת מחלה, מאשר לטפל במחלה פעילה. ספירולינה נגד סרטן – האם היא יכולה לסייע במניעת המחלה?  
 

מזון על כטיפול מניעה כנגד מחלת הסרטן?

לפני הכל, נאחל לכם בריאות! וכעת, ננסה להשיב על השאלה האם ספירולינה נגד סרטן יכולה להיות יעילה. ככל הנראה, נחשפתם לא אחת למשפט הבא: "אתם הוא מה שאתם אוכלים". מידת החיוניות, ערנות, מצב רוח, איכות השינה, ריכוז ומוטיבציה – כל אלו מושפעים באופן ישיר מהאוכל שאתם אוכלים. מסיבה זו, בין היתר, בחרתם לצרוך ספירולינה על בסיס יומי, הידועה במגוון יתרונות בריאותיים. 

ישנו קשר בין תזונה לא בריאה ובין הסיכוי לחלות במחלת הסרטן. לכן, ההמלצות על טיפולים מונעים במטרה להפחית את סיכוי התפרצות המחלה, מכוונות כמעט תמיד לשינוי הרגלים ומתן תשומת לב להרכב הארוחות.  מזונות מעובדים וכאלו הגדושים בסוכר ובשומן, בהכרח יזיקו לבריאותכם (ללא קשר למחלת הסרטן). מנגד, הקפדה על תפריט בריא וצריכה של מזונות על כדוגמת הספירולינה, בהכרח יטיבו. הספירולינה כאמור תורמת לחיזוק המערכת החיסונית, ובכך עשויה להפחית את הסבירות לחלות במחלת הסרטן. ואכן, ישנם מחקרים שמצאו קשר בין צריכת ספירולינה, ובין עיכוב התפתחותם של תאים סרטניים. 

חשוב לציין: הספירולינה אינה תרופה, אלא אצה המסווגת כסופר-פוד (מזון על). על מנת למקסם את האפקט המטיב שלה על בריאותכם, יש להיצמד לאורח חיים בריא ומאוזן הנשען על אימוץ הרגלים בריאים, סילוק הרגלים מזיקים,  פעילות גופנית ותזונה נכונה. 
 

"כמה עולה ספירולינה ואיך משתמשים בה?"

הספירולינה מגיעה קפואה ומחולקת למנות. לפני השימוש, הוציאו את הכמות הרצויה ושלבו אותה במתכונים הרלוונטיים: מאומלט ספירולינה, טחינה ירוקה מספירולינה ועד פסטה ברוטב ספירולינה. ניתן לשלבה במגוון מאכלים – מתוקים ומלוחים! אנו מציעים את הספירולינה במספר גדלים ומחירים, לבחירתכם:

  • 24 יחידות – 109 שקלים
  • 48 יחידות – 209 שקלים
  • 72 יחידות – 288 שקלים
  • 96 יחידות – 336 שקלים


ניתן ורצוי לצרוך את הספירולינה על בסיס יומי, כאשר הכמות היומית המומלצת לאדם בוגר היא כוס אחת קפואה.  לפרטים נוספים והזמנות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע. רק בריאות! 050-8462485


 

אם הגעתם עד לכאן....

הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 


הרשמה מהירה:
ספירולינה נגד סרטן?
x

#{title}

#{text}

#{price}