0

ספירולינה למתח וחרדה

סטרס, מתח, ואפילו התקפי חרדה הפכו לתופעות מוכרות, ויש אומרים אפילו בלתי-נפרדות מאורח החיים האינטנסיבי של ימינו.

יתרונות הספירולינה כ"כ גדולים שאפילו במישור הזה קיימת השפעה רחבה.

בין הלימודים לחיי החברה, בין הקריירה למשפחה, בין המשרד לחדר הכושר, המרוץ הולך ומאיץ, ורבים סובלים לא רק על פני השטח, אלא גם עמוק בפנים הגוף.

בלי תוספי תזונה ומזונות על כמו ספירולינה, החוסרים המצטברים מראים אותותיהם גם ברמות העמוקות ביותר – בערכים התזונתיים בגוף שלנו.

למען האמת, סטרס, מתח וחרדה הם נושאים גדולים מאוד על סדר היום העולמי ולא רק כאן בקלחת הישראלית, וארגון הבריאות העולמי דן בנושא רבות.

מתח נפשי, כך מסתבר, גורם בין היתר (או מלווה ב..) עליה בחומציות בגוף, מה שמוביל לא רק לעוד סטרס, אלא לתהליכים מואצים של הזדקנות ופגיעה במערכות הגוף השונות.

תוספי תזונה שונים, וספירולינה טרייה בראש הרשימה, נבחנו כסוכנים של שינוי מחיים לחוצים ואינטנסיביים לחיים בריאים ועשירים.
 

יתרונות ספירולינה: ספירולינה טרייה לנפש בריאה


לא ניכנס פה ברמה המדעית לתגובות השרשרת הקשורות לכל אחד מהערכים התזונתיים של ספירולינה  וכיצד הם משפיעים על הגוף שלנו ליצירת ההורמונים הקשורים לירידה ברמות הסטרס ולעלייה בשמחת החיים שלנו.
 

ובכל זאת, כיצד הספירולינה משפיעה על מצבי מתח וחרדה?


בצורה הישירה ביותר – כשלגוף שלנו יש גישה מהירה לערכים התזונתיים שהוא צריך בכדי לבנות, לשקם ולתקן את עצמו, פעולות שהוא עושה כל הזמן ללא הרף, הוא רגוע יותר.

מנת ספירולינה יומית נותנת לגוף שלכם את כל זה. כשאנחנו רעבים, אנחנו נלחצים מעט.

אם הרעב הזה נשאר איתנו ולא אכלנו זמן מה, אנחנו נלחצים יותר ויותר. השובע מרגיע את הגוף ואיתו את המיינד חסר השקט.

הרבה מאוד אנשים, בטח בישראל, פונים לשילוב הקטלני של קפה וסיגריה כתחליף לארוחות מסודרות, מה שיוצר חסרים שהולכים ומתעצמים ויוצרים חוויה של סטרס מתמיד, ללא הרף.

כשהגוף שלנו רגיל לחיות במצב של סטרס, הדרך לחרדה קצרה.

ספירולינה למתח וחרדה
 

יציאה מחרדות באספקט הפיסי


גם ברפואה האלופטית מתחילים להבין את מהות החיבור בין כל המרכיבים של הגוף והנפש, וכי ההסתכלות על אספקט אחד של התופעה והתעלמות מהאספקטים האחרים יוצר מצבים של חוסר איזון.

בכל הנוגע לעולם הרגש והנפש, הרי שלרפואה זו אין הרבה פתרונות, אלא מעין "פלסתרים".

טוב שאפשר לסמוך על הרפואה המודרנית למצבי חירום, אך למצבים מורכבים הדורשים פתרונות מהעומק, מוטב אולי לנסות ולהבין מה שורש הבעיה.

פעמים רבות מדובר בחוסרים תזונתיים עמוקים הפוגעים ביכולת המוח לווסת את עצמו – לבנות ולפרק חומרים מסוימים המשפיעים ישירות על המצב הנפשי שלנו.

כשמדובר בתזונה ואורח חיים בריא, הפיתרון המהיר והקל הוא לא בהכרח פלסתר, ויכול להיות הבסיס לשיקום מלא. כלומר, שילוב של מזונות על, ובראשן ספירולינה טרייה במסגרת התזונה היומיומית הוא אכן דבר פשוט, אך עומק ההשפעה שלו ברמה הפיסית רב מאוד.

באספקט המנטאלי, מעבר להשפעה הישירה של זמינות גבוהה של חומרים חיוניים לשמירה על איזון נפשי ותפקוד בריא של המוח, ישנה גם ההשפעה של חופש הבחירה.

אדם הבוחר לעצמו אורח חיים בריא, ולוקח על עצמו באופן מודע לצרוך יום-יום תוסף תזונה כמו ספירולינה טרייה, תוסף הידוע כבריא במיוחד, בוחר בחיים, בוחר בבריאות, ובעצם הבחירה הזו משפר את סיכוייו לחוש טוב יותר, לחוות ירידה ברמות הסטרס ובחרדות, ולאורך הזמן לחוות שינוי משמעותי באיכות החיים שלו.
 
ספירולינה למתח וחרדה

ספירולינה מאזנת הורמונים לטיפול בחרדה

x

#{title}

#{text}

#{price}