0

ספירולינה וריכוז- כך היא משפיעה עליו 
 

היום ניתן למצוא לא מעט ילדים ומבוגרים כאחד, הסובלים מבעיות קשב וריכוז. מדובר על תופעה מוכרת וידועה, המקשה על לא מעט אנשים לתפקד במסגרת של לימודים או עבודה, הדורשת ריכוז וקשב לאורך זמן.

אמנם הגורמים לבעיית הקשב והריכוז עדיין אינם ידועים לחלוטין, אך ידוע כי התופעה מקושרת לתפקוד לקוי של דופמין, האחראי לשליטה בדחפים וליכולת לשמור על קשב לאורך זמן. כמו כן, מחקרים גילו כי אצל אנשים הסובלים מבעיות קשב וריכוז מתקיימות, לרוב, שונויות גנטיות, המערבות את וויסות הדופמין במוח.

מעבר לכך, כדאי לדעת כי התופעה קשורה גם לנטיות גנטיות, כמו למשל מערכת חיסון ירודה או חוסר היכולת של הגוף לסלק חומרים מזיקים. מעבר לכך, כדאי לדעת כי מחקרים רבים גילו קשר ישיר בין הפרעות קשב וריכוז לבין מחסור ברכיבים תזונתיים שונים, כגון אבץ וחומצות שומן חיוניות. 
 

כיצד ספירולינה יכולה לשפר את רמת הריכוז?


אנו בחברת לייב ספירולינה מספקים לכל אחד את הספירולינה האיכותית והטרייה ביותר. הספירולינה שלנו היא חלק ממאכלים שעוזרים לריכוז ומכילה רמות גבוהות של אבץ וחומצות שומן חיוניות, בנוסף לרמות גבוהות של ויטמינים ומינרליים שונים.

כדאי להדגיש כי מחקרים רבים הראו, כי באמצעות תוספי מזון העשירים באבץ וחומצות שומן חיוניות, ניתן לשפר את הסימפטומים של אנשים שסובלים מבעיות קשב וריכוז. כמו כן, מחקרים הראו כי תוספת של ברזל, ויטמיני בי שונים וחלבון, יכולים גם כן לתרום לשיפור התסמינים של בעיות קשב וריכוז.

באמצעות צריכה של מאכלים שעוזרים לריכוז כגון ספירולינה איכותית, ניתן לספק לגוף את כל הוויטמינים והמינרליים הדרושים לו, במטרה לשפר את רמות הקשב והריכוז ולשדרג את הביצועים הקוגניטיביים. ההמלצה הכללית היא להקפיד על צריכה יומיומית של ספירולינה טרייה בשעות הבוקר, במטרה להזין את הגוף בכל הערכים התזונתיים הדרושים לו.
 

מה חשוב לדעת אודות ספירולינה והיתרונות הבריאותיים שלה?


קודם כל, חשוב להדגיש כי הספירולינה הינה אצה כחולה ירוקה הנחשבת למזון על, בזכות הריכוזים הגבוהים של הערכים התזונתיים שהיא מכילה. באמצעות צריכה יומיומית של ספירולינה, ניתן להשלים את כל החוסרים התזונתיים של הגוף ולשפר את התפקוד הכללי של המערכות השונות. הספירולינה עשירה בחומצות שומן חיוניות, כגון אומגה 3, הידועה ביכולות שלה לשפר את רמות הריכוז ולאפשר פעילות תקינה של המוח. כמו כן, אצת הספירולינה עשירה באבץ, המהווה מרכיב מרכזי בתהליכים קוגניטיביים שונים.

מעבר לכך, אם אתם מחפשים מאכלים שעוזרים לריכוז, כדאי לדעת כי הספירולינה עשירה בברזל, החיוני לרמות קשב וריכוז גבוהות יותר. בנוסף, הספירולינה עשירה בחלבון המכיל את כל חומצות האמינו החיוניות, אשר משתתפות בסינתזה של סרוטונין במוח. הסרוטונין משפר את יכולות הקשב והריכוז ולכן חשוב להקפיד על תזונה מספקת של חומצות אמינו חיוניות.

אנו בחברת לייב ספירולינה נשמח לספק לכל אחד ספירולינה טרייה ואיכותית, העומדת בכל התקנים המחמירים ביותר. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

 

אם הגעתם עד לכאן....

הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 


הרשמה מהירה:
ספירולינה וריכוז- כך היא משפיעה עליו

ספירולינה וריכוז- כך היא משפיעה עליו

x

#{title}

#{text}

#{price}