0

ספירולינה תופעות לוואי

האם יש לספירולינה תופעות לוואי שליליות?

מחקרים פסיכולוגיים התנהגותיים הוכיחו מזמן: אנשים חוששים מדברים חדשים. על אחת כמה וכמה הם חוששים כאשר מדובר בתזונה שלהם. בואו נכיר בזה – רוב מי שניגש לתחום השייקים והספירולינה הם אנשים עם מודעות לבריאות ולגוף שלהם, ורצון לשפר את איכות החיים, וכמובן, אנשים עם ספק בריא!

יש לכם את כל הסיבות לבדוק האם יש לספירולינה תופעות לוואי שליליות.
הרשת והמדיה מלאים בכתבות, דעות, השתלחויות חסרות רסן של השוללים לעומת סנגוריה מוגזמת של התומכים. בואו נעשה סדר: אין תופעות לוואי לספירולינה שגדלה תחת פיקוח ובתנאים נאותים. נקודה. ליתר דיוק – אין תופעות לוואי שליליות, כי את תופעות הלוואי החיוביות אנחנו דווקא מחפשים.

אז מה בכל זאת הסכנות בתופעות הלוואי של ספירולינה?

אצת הספירולינה, האצה הכחולה ירוקה, היא מזון, ובעצם מזון על. הדרך שבה היא מאושרת לשימוש בישראל זה תחת קטגוריה של תוסף תזונה. כמו כל תוסף תזונה אחר, על היצרן להציע כמות נטילה יומית מומלצת, לפי תקן ישראלי הדורש זאת. כמות הצריכה היומית המומלצת נשענת, במקרה הטוב, על מחקרים לא מוטים שבדקו את כמויות הנטילה המעוררות תגובות\תופעות לוואי שליליות עד כדי רעילות, וכמובן את כמויות הנטילה המעוררות את התגובה הרצויה בהתאם לתוסף.
נכון, תוצאות סטטיסטיות אלו לעיתים מוטות על-רקע אינטרסים כלכליים, אך הדרישה הגבוהה לספירולינה איכותית הובילה לייצור מוגבר, מה שהוביל
לפיקוח מוגבר ומחקרים רבים, והמידע שהתקבל לאורך שלושת העשורים האחרונים מצביע באופן חד-משמעי כי נטילת אצת ספירולינה, גם בכמויות גבוהות בצורה יוצאת דופן, לא מעוררות סימני רעילות מסוג שום, ולא מעוררות תופעות לוואי שליליות, וזאת לעומת תוספי תזונה אחרים!
מה זה כמות יוצאת דופן של ספירולינה?
במחקר אחד לפחות גילו שגם צריכה של מעל 800 מ"ג ספירולינה לק"ג לא מעוררת כל תופעת לוואי. כלומר אדם במשקל 70 ק"ג  שיצרוך 56,000 (כן, חמישים ושש אלף) מ"ג אצה ספירולינה לא יחווה תופעות לוואי שליליות.

האם יש בספירולינה סכנות?

האם יש באוכל מקולקל סכנה? האם יש בתוסף תזונה מקולקל סכנה? הרי לא תכניסו לפה מים מעופשים או אוכל מקולקל, נכון?
מי שצורך ספירולינה איכותית ממקור אמין פוגש סיכון אחד – להיות בריא יותר, חזק יותר, אנרגטי יותר, רענן יותר, ועם חיוך גדול על הפנים. שתייה של שייק ספירולינה טרי כל בוקר יכולה להיות תחליף לקפה וארוחת בוקר, שכן היא נותנת בוסט אנרגטי יוצא דופן, ומעניקה לגוף כמות יוצאת דופן של ערכים תזונתיים, ללא תופעות לוואי. ספירולינה שינתה את איכות חייהם של מאות אלפים בעולם, ובקרוב, עכשיו שהבנת שאין סכנה, גם את חייך שלך.
 
תופעות לוואי של ספירולינה
x

#{title}

#{text}

#{price}