0

שייק ספירולינה ירוק – מנת בריאות מושלמת

אחד הדברים הנדירים ביותר בעולם הבריאות ותוספי התזונה הוא הסכמה חד-משמעית.

תמיד יקום מישהו ויצור אופוזיציה. תמיד מישהו יתנגד, יתעצבן, יתבטא כנגד, ויסביר למה לא. והנה הגיעה הספירולינה, אותה אצה כחולה-ירוקה ומופלאה, והפכה את השייק שלנו לירוק ובריא מעבר לכל וויכוח.

אחד הדברים המפתיעים בספירולינה הוא שקשה מאוד למצוא מומחים אמיתיים המתנגדים לצריכה שלה.

גם כאשר מתפרסם מאמר הנושא את הכותרת "ספירולינה סכנה לבריאות" או גרסא פופוליסטית אחרת של הרעיון הזה, התוכן חושף כי אין לכותרת שיניים – הדבר היחיד המסוכן בספירולינה, כמו בכל דבר אחר, זה אם היא מקולקלת.
 

למה כולם מסכימים שספירולינה בשייק ירוק זה אידיאלי לבריאות?


בשתי מילים – ערכים תזונתיים. בקצת יותר? ערכים תזונתיים המתאימים בצורה מושלמת ליכולות הספיגה של הגוף. ובמילים אחרות – מי שצורך שייק ספירולינה (שייק ירוק) על בסיס יומיומי מעניק לגוף שלו את השילוב המושלם הכולל עושר אדיר של ערכים תזונתיים, בצורה המאפשרת לגוף ספיגה אידיאלית, במינימום מאמץ, ומקסימום יעילות.

רוצים דוגמא? אנמיה, אחת מהבעיות הבריאותיות הנפוצות ביותר, בייחוד בקרב נשים, אך בשנים האחרונות יותר ויותר גם אצל גברים, ועוד יותר אצל טבעונים. אנמיה היא הגדרה רחבה, כאשר הנפוצה ביותר כיום היא מסוג מחסור בברזל.

שוק תוספי התזונה מוצף בתוספי ברזל, אבל הבעיה הפחות מדוברת היא בעיה בספיגת הברזל.

פעמים רבות אנמיה בברזל מתגלה גם אצל אלו הצורכים מזונות עשירים בברזל על-בסיס יומיומי. הבעיה היא לא המזון, אלא הספיגה של הגוף שלהם!

המדע המודרני כבר גילה מזמן כי ברזל נספג טוב יותר בסביבה עשירה בוויטמין C. והנה – הספירולינה עשירה בברזל, ומגיעה באופן טבעי עם וויטמין C, מה שהופך כל שייק ירוק למתנת ברזל לגוף.
 

מעכשיו פותחים את היום עם שייק בריאות ירוק

הברזל היה רק דוגמא, וכדי להבין עד כמה שייק ספירולינה יכול לשפר את איכות החיים שלכם, כדאי להכיר את האוצר השמור באצה הכחולה-ירוקה, אוצר עשיר בחומרים חיוניים לגוף שלנו: סידן, מגנזים, וויטמינים מקבוצת B, C, D, E, K, אבץ, מגנזיום, חומצה פולית, בטא-קרוטן, תיאמין, ריבופלאבין, והרשימה הולכת ומתארכת.

מנת ספירולינה קפואה מעשירה את השייק שלכם בכל אלו ועוד, והצבע הירוק והעמוק הוא רק בונוס. אנו בלייבספירולינה ממליצים על ספירולינה קפואה שכן היא העשירה ביותר בחומרים מזינים.

לחילופין, ספירולינה בתקן RAW (מזון-נא) שעברה ייבוש טבעי באור שמש, כדי למנוע פגיעה בערכים התזונתיים של האצה, וכך תהפכו את שייק הספירולינה הירוק שלכם למנת בריאות מושלמת.
 

הצטרפו למשפחת לייב ספירולינה - כל העדכונים, חידושים על אורך חיים בריא ומבצעים מיוחדים על ספירולינה ומזונות על אחרים 

הרשמה מהירה:
שייק ירוק עם ספירולינה

שייק ירוק עם ספירולינה

x

#{title}

#{text}

#{price}