0

ספירולינה לבעיות קשב וריכוז ושיפור תפקוד המוח

אם הילד שלכם, כמו מרבית הילדים בישראל ובעולם המפותח, סובל מבעיות של קשב וריכוז, ואולי אפילו מראה סימנים של היפראקטיביות, יכול להיות שהכרות עם אצת הספירולינה הכחולה-ירוקה  תשנה לכם ולו את החיים.

נשמע כמו הצהרה גדולה? ובכן, אין הבטחות בחיים, זה נכון, אבל בהחלט יש מחקרים, סטטיסטיקות, ושורות תחתונות שמראות בצורה ברורה – ספירולינה וריכוז: ספירולינה טובה לבעיות קשב וריכוז.

לפניכם דגימה של שלושה מחקרים שנעשו על השפעת הספירולינה על התפתחות הילד, ועל שיפור ברמה הקוגניטיבית והיכולות בבית-הספר לצד ירידה בהפרעות הקשה והריכוז.

חשוב להבין ברמה ההוליסטית והרחבה את השפעת הספירולינה על בריאות הילד, וילד בריא וחזק יכול להתרכז וללמוד הרבה יותר מילד חלש וחסר אנרגיה.

המחקרים נעשים לרוב על כמות קטנה של ספירולינה, ולרוב, אם לא תמיד, בצורתה היבשה והפחות פוטנטית, או במילים אחרות – הספירולינה הטרייה של לייב ספירולינה נחשבת למקור טוב בהרבה מהספירולינה במחקרים אלו, אז תארו לכם את השיפור שניתן לצפות לו כאן בישראל בשימוש בספירולינה שלנו.


ספירולינה לתלמידים מאפריקה – תוצאות חד משמעיות
  • קונגו, 10 גרם ספירולינה – תינוקות בני חצי שנה וילדים עד גיל 5 קיבלו מנה קטנה זו של ספירולינה במשך 30 ימים. לאחר 15 ימים נצפתה מגמה ברורה שהמשיכה וגדלה עד לסיום הניסוי, כאשר בתום 30 ימי צריכת הספירולינה ניתן היה לזהות הבדל משמעותי במדדי הצמיחה של הילדים לעומת קבוצת הביקורת.
  • ** סנגל, 2 גרם ספירולינה – בתוספת 10 גרם דבש (בשביל הטעם, ספירולינה יבשה נוטה לטעם לא טוב). ילדים בגיל ממוצע של 7.5 קיבלו מנה זו במשך 60 ימים. לאחר תקופה זו של שימוש בספירולינה ניתן היה לזהות שיפור ברור ביכולות האקדמיות של הילדים שנטלו את תוסף התזונה.
  • ***בורקינה פאסו, כמות ספירולינה לא דווחה - ניתנה עם תוספת תזונה של דוחן, סויה ובוטנים, בילדים בתת תזונה ברמות חומרה שונות. נמצא כי השילוב של תזונה נכונה עם ספירולינה הוביל לשיפור מהיר ומשמעותי בבריאות ומשקל הילדים.
לא רק באפריקה: ילדים שבעים הם ילדים מרוכזים!

היבשת השחורה ידועה כמקום שסועה מלחמה ומוכה רעב. עוני, מגיפות, שלטון רודני, וצרות רבות בהן הוכתה היבשת השאירה מדינות רבות בקשיים כלכליים, וילדים רבים בחוסרים תזונתיים וקשיים רבים בלימודים.

אצת הספירולינה, במקור גם כן מאפריקה, נחקרה רבות בארצות מפותחות בדיוק לצורך זה – לאפשר לאנשים במדינות מוכות רעב ובצורת ליהנות מתזונה עשירה, בריאות ושגשוג.

כמזון על, הספירולינה מספקת כמות עצומה של נוטריינטים, שווי ערך לארוחה שלמה. לא פלא אם כך שהמחקרים זיהו תוצאות טובות שכאלו, ואת השיפור ביכולות של התלמידים.

אם גם אתם רוצים לראות את ההשפעה של ספירולינה להפרעות קשב וריכוז ולשיפור תפקוד המוח אצלכם ואצל הילדים שלכם, הזמינו כעת חבילת ספירולינה טרייה עד הבית
 
*Spirulina Supplements Improved the Nutritional Status of Undernourished Children Quickly and Significantly: Experience from Kisantu, the Democratic Republic of the Congo
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5061973
 
** מחקר - Contribution of supplementation by spirulina to the performance of school children in an introductory course in Dakar (Senegal)
 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19863020
*** מחקר - Nutrition rehabilitation of undernourished children utilizing Spiruline and Misola.
 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16430775
הדרכים שבהן ספירולינה עוזרת לבעיות קשב וריכוז.
x

#{title}

#{text}

#{price}