0

המוצרים שלנו

דואגים לכם עד הבית

מחיר הוגן

באישור תחת תקנים מחמירים

100% בטוחה לשימוש


חוות לייב ספירולינה נעים להכיר

Live Spirulina החלה לפעול בתחילת שנות האלפיים והיתה לחלוצה בתחומה, חוות ספירולינה קפואה וספירולינה טרייה. מאז עסקה בפרויקטים הומניטריים מבוססי ספירולינה וסופרפודס שונים בעולם כולו.

כיום אנו ממשיכים להפריח את המדבר, ותחת השמש של הנגב מגדלים מגוון רחב של מזונות-על וסופרפוד ביניהם: מורינגה, ספירולינה, אלוורה, קייל ועוד.

אנו תומכים בחקלאות אורגנית, חקלאות אקולוגית ובחקלאות בשיתוף הקהילה ז"א מכירה ישירה לצרכן בכדי לשמור על מחיר שמאפשר לכל אחד לשלב את מזונות-העל הקפואים שלנו בשייק הירוק ובתזונה בריאה בכלל.

לכן, שמנו לעצמנו למטרה לתת את המחירים הכי טובים שקיימים היום בשוק לספירולינה ולמזונות-העל הנקיים והאיכותים ביותר שאפשר.

בחנות שלנו תוכלו לקבל את חבילות הבריאות הטובות ביותר במחיר מבצע למוצרי ספירולינה, מורינגה, אלוורה, קייל, כורכום גינג'ר, אובליפיחה, B12, קקאו, מנקאי, ארוניה, אסאי ועוד.

בנוסף ניתן לרכוש מגוון רחב של פירות קפואים, מיקס לשייק עם ספירולינה וסופרפוד יבש כגון גוג'י ברי וזרעי צ'יה. את כל המזון-על הקפוא שלנו ניתן לקבל במשלוח מהיר עד הבית. 

המחקר המדעי שהוביל לייסוד החווה הראשונה של לייב ספירולינה התבצע בשנות ה-90 ב"מכון המחקר של הים הדרומי" בברית המועצות עבור סוכנות החלל הרוסית. שם, חקרנו שיטות שונות להפקת חלבון מלא ומיצוי הויטמינים והמינרלים מתוך הספירולינה בתנאי חלל ע"י הקפאה (Cryogenic solvent extraction) וכך פיתחנו את שיטת השימור המוכרת לכולם כיום בתור "ספירולינה קפואה".

המשך פיתוח הטכנולוגיה לעיבוד אצות התרחש באוניברסיטת בן גוריון, באר שבע בתחילת שנות ה-2000.

התחלנו את הניסיונות הראשונים שלנו לגדל ספירולינה בצורה מסחרית בנגב ב-2004 וחברת לייב ספירולינה נוסדה בשלהי 2005 כאשר החווה הראשונה שלנו קמה במושב צמוד לשדרות.

פה ממש במדינתינו הקטנה התרחש המהפך ששינה את חוקי המשחק של מוצרי הספירולינה, הסופרפוד והבריאות בכלל - לא עוד קפסולות ואבקות המיוצרות עם חומרי מילוי או בחום גבוהה. הבאנו לישראל ספירולינה קפואה ויחיד איתה גם מורינגה קפואה, אלוורה קפואה, קייל קפוא וסופרפודס קפואים רבים נוספים. RAW FOOD שמלא בכל הויטמינים והמינרלים שנמצאים במזון-העל באופן טבעי. 

* אין באמור באתר זה כדי לייחס למוצרי האתר סגולה רפואית מכל סוג. יודגש כי כל המוצרים הקפואים וכל המוצרים בכלל הינם מזון-על ז"א מזון עם ערכים תזונתיים גבוהים ולא תרופה או מוצר מרפא מכל סוג. אנו עושים מאמצים רבים בכדי להביא באתר זה מידע שימושי על סופרפוד, תזונה בריאה ושייקים ירוקים ולתת עד כמה שאפשר תוכן שיווקי שנתמך במחקרים אקדמיים ואף פעם לא המלצות רפואיות משום סוג, ט.ל.ח.
 


image alt
הסוד טמון בטכנולוגיה שלנו. שייק ספירולינה וכוסיות ספירולינה קפואה.
יתרונות בריאותיים לספירולינה: משפרת מצבים של עייפות כרונית ומשפרת אנרגייה, אנמיה, מערכת חיסונית חלשה, דלקות חוזרות, מצב רוח ירוד, לחץ דם, עוד מגורה, עוזרת לשפר תהךיכי עיכול, פרקים כואבים, ראייה נחלשת, נשירת שיער, כולסטרול גבוהה. בכל מנה של 20 גרם יש 60% חלבון, 18 קלוריות, 0 כולסטרול.

שיווק ספירולינה

*הנחה כמותית על מס' חבילות

מארז ספירולינה. אצות ים קפואות. frozen spirulina algae. 8 מנות הגשה ארוזות בנפרד לשימוש קל. האצה גדלה בתהליך ייחודי והוקפאה מייד על מנת לשמור את הערך התזונתי המקסימלי. אינו מכיל תוספים, כימיקלים או חומרים משמרים. כשר פרווה.
מידע על ספירולינה
  • אבקת תותים היא לא תותים, אבקת ספירולינה היא לא ספירולינה!
פרוייקט מפיצים ספירולינה בעולם
החווה שלנו

הצצה לתהליך גידול הספירולינה שלנו ב-Live Spirulina

 
היכנסו לפעילות שלנו באפריקה
ספירולינה הפתרון למלחמה בתת תזונה
image alt
  • מי אנחנו>>
    "בחרנו להקדיש את חיינו להפצת הבריאות בעולם
    לכן אנו מפיצים ספירולינה...
x

#{title}

#{text}

#{price}